• Lenovo ThinkSystem SR670 V2 Rack Server

Lenovo ThinkSystem SR670 V2 Rack Server

  • Модель: SR670-V2
  • Наявність: В наявності
  • Уточнюйте


Lenovo ThinkSystem SR670 забезпечує високу продуктивність для робочих навантажень у сфері штучного інтелекту (AI) та високопродуктивних обчислень (HPC) за оптимальної загальної вартості володіння.

SR670 підтримує до чотирьох графічних адаптерів подвійної ширини або до восьми графічних адаптерів одинарної ширини у форм-факторі 2U, що робить його ефективним рішенням для задач із високими вимогами до обчислювальної потужності, таких як машинне навчання, глибоке навчання та аналітика даних.

Побудований на базі двох процесорів Intel Xeon Scalable другого покоління та підтримуючи високопродуктивні GPU, включно з NVIDIA Tesla V100 або T4, сервер забезпечує стабільну та ефективну продуктивність для навчання моделей штучного інтелекту та прискорення HPC-навантажень.

Можливості сервера:

  • Корпус форм-фактора 2U, що підтримує встановлення до чотирьох відеокарт повної висоти та довжини та подвійної ширини або до восьми відеокарт половинної висоти та довжини з одинарною шириною
  • Гнучка конфігурація підсистеми зберігання даних: до восьми 2,5-дюймових жорстких дисків або твердотільних накопичувачів з інтерфейсом SATA, підтримка завантажувальних твердотільних накопичувачів форм-фактору M.2
  • Підтримка мережних інтерфейсів: Mellanox EDR IB, Intel OPA, Intel 2x 10GbE та Intel 2x 1GbE
  • Повна підтримка керуючого ПЗ Lenovo intelligent Computing Orchestration (LiCO) для високопродуктивних обчислень та технологій ІІ

Технічні характеристики:

Форм-фактор 3U
Процесор 2 процесори Intel Xeon Scalable 3-го покоління на кожен вузол
Пам’ять До 4 ТБ із використанням 32× 128 ГБ 3200 МГц TruDDR4 3DS RDIMM на вузол; підтримка Intel Optane Persistent Memory 200 Series
Базовий модуль До 4× двослотових GPU повної висоти і довжини (FHFL); PCIe Gen4 x16
До 8× 2.5” гаряче замінних SAS/SATA/NVMe або 4× 3.5” SATA (залежно від конфігурації)
Щільний модуль До 8× двослотових GPU повної висоти і довжини; PCIe Gen4 x16 через PCIe switch
До 6× NVMe SSD формату EDSFF E.1S
HGX модуль NVIDIA HGX A100 з 4 GPU SXM4, з’єднаних через NVLink
До 8× 2.5” NVMe накопичувачів з гарячою заміною
Підтримка RAID Стандартний програмний RAID; Intel VROC, HBA або апаратний RAID з кешем
Розширення I/O До 4× PCIe Gen4 x16 адаптерів (2 фронтальні або 2–4 задні) та 1× OCP 3.0 mezz адаптер (залежно від конфігурації)
Блоки живлення Чотири резервовані N+N блоки живлення з гарячою заміною (до 2400 Вт Platinum); підтримка ASHRAE A2 та рідинно-повітряного охолодження Lenovo Neptune для NVIDIA HGX A100

Доставка

Доставка здійснюється по всій території України послугами кур'єрської служби "Нова Пошта" за тарифами перевізника.

Оплата

Безготівковий розрахунок за рахунком-фактурою через будь-яке відділення банку або інтернет-банкінгу (для юр. і фіз. осіб).

Гарантія

Гарантія надається на термін від 2 тижнів до 60 місяців в залежності від сервісної політики виробника.

Модули для Опенкарт 2.x - 3.x