Каталог товарів

close

Linksys (Cisco) Wi-Fi Router WRT1900AC-EK

Ціна

Артикул: WRT1900AC

170$

Купити

Опис

Найпотужніший на сьогоднішній день WiFi роутер WRT1900AC. Підійде для найвимогливіших приміщень і важко доступрних місць.

Основні характеристики: *

  • 4 зовнішніх регульованих антени для забезпечення максимальної зони покриття і діапазону Wireless -AC
  • Двоядерний процесор з частотою 1,2 ГГц підтримує кілька користувачів і пристроїв, щоб уникнути перешкод
  • Порти USB 3.0, eSATA/USB 2.0 для зручного підключення і швидкої передачі даних з зовнішніх пристроїв зберігання даних або інших пристроїв
  • Два бездротових діапазону максимально збільшують швидкість наступного покоління Wireless-AC

Бездоганна продуктивність

Двохдіапазонний гігабітний бездротової маршрутизатор Linksys WRT1900AC розроблений для забезпечення кращої в своєму класі мережевий продуктивності, він забезпечує неперевершений користувальницький досвід і максимальну зону покриття для вашого будинку. Ми оновили концептуальний синьо-чорний дизайн Linksys і оснастили маршрутизатор останньої платформою Wireless-AC, першої в галузі конфігурацією з чотирма антенами, потужним двоядерним ARM-процесором з частотою 1,2 ГГц, щоб забезпечити виняткову потужність і діапазон сигналу для одночасної підтримки декількох користувачів. Ми також додали до Linksys WRT1900AC унікальний подвійний порт eSATA/USB 2.0 і USB 3.0 для зручного підключення декількох пристроїв і забезпечення блискавичної швидкості передачі даних.

WRT1900AC має ексклюзивне програмне забезпечення SMART Wi-Fi для контролю і управління вашою мережею в будь-якому місці і в будь-який час. Це наш перший маршрутизатор, оснащений інтелектуальним інструментом карти мережі, для забезпечення швидкого і інтуїтивно зрозумілого перегляду всієї мережі. Для досвідчених користувачів, які хочуть налаштовувати вбудоване ПО WRT1900AC як і раніше пропонує використовувати сумісний вбудованого ПО OpenWRT, щоб дозволити досвідченим користувачам розширити можливості маршрутизатора.

Чотири високопродуктивні антени для максимальної зони покриття і надійності

4 зовнішніх регульованих антени для забезпечення максимальної зони покриття і діапазону Wireless-AC

WRT1900AC став першим маршрутизатором на ринку готовим забезпечити надійне покриття Wi-Fi по всьому будинку, він має чотири зовнішні регульовані антени, що забезпечують максимальну потужність вашого сигналу Wi-Fi, дозволяючи одночасно грати, завантажувати і дивитися потокове відео без затримок. Антени також підсилюють паралельну роботу двох діапазонів 2,5 ГГц і 5 ГГц для забезпечення потужного і надійного сигналу Wi-Fi, який виключає мертві зони навіть у багатоповерхових будинках. Антени можуть бути зняті для подальших оновлень.

Використовуючи стандарт Wireless-AC, маршрутизатор WRT1900AC забезпечує інноваційну технологію формування променя, яка дозволяє посилити бездротовий сигнал, концентруючись на обраних пристроях, замість відправки сигналу Wi-Fi в загальному напрямку. Це збільшує швидкість підключення до мережі, покращує зону бездротового покриття, зменшує перешкоди від інших пристроїв, а підключення Wi-Fi стає більш стабільним.

Найшвидший двоядерний ARM-процесор для одночасного доступу до Інтернету, потокової передачі та ігор

Завдяки двоядерному ARM-процесора з частотою 1,2 ГГц CPU WRT1900AC є одним з найпотужніших маршрутизаторів Wireless-AC в своєму класі, здатним передавати дані на шалених швидкостях навіть в найбільш завантажених мережах. Зрушуючи кордону дротових і бездротових швидкостей до їх межі, маршрутизатор Linksys WRT1900AC може легко забезпечити одночасну підтримку декількох користувачів - неважливо чи слухають вони потокову музику, дивляться відео високої чіткості або грають в онлайн ігри.

Linksys WRT1900AC Dual Band Gigabit Wi-Fi Router

Порти USB 3.0, eSATA/USB 2.0 для зручного підключення і швидкої передачі даних з зовнішніх пристроїв зберігання даних або інших пристроїв

Smart Wi -Fi Monitor and Control From Anywhere

Моніторинг та управління мережею завжди і всюди Завдяки ведучому в галузі програмного забезпечення SMART Wi-Fi ви можете в будь-який час контролювати і управляти домашньою мережею з будь-якої точки світу за допомогою ПК або мобільного пристрою. Ви можете встановити батьківський контроль для обмеження доступу в Інтернет в певний час дня і створити для ваших гостей безпечні паролі Wi-Fi. Ви також можете контролювати роботу вашої домашньої мережі, додавати нові пристрої і перевіряти швидкість завантаження і вивантаження. Крім того Linksys SMART Wi-Fi дозволяє змінювати пріоритети пристроїв, щоб вони у вашій мережі отримали найвищу пропускну здатність для скорочення затримки і буферизації при перегляді потокового HD-контенту або під час ігор. Ваш обліковий запис Linksys Smart Wi-Fi також дає вам доступ до додатків, які забезпечують додаткові можливості для контролю та взаємодії з вашої домашньої бездротовою мережею.

WRT1900AC є першим маршрутизатором Linksys, який включає в себе інструмент карти мережі SMART Wi-Fi про використання облікового запису SMART Wi-Fi. Карта мережі забезпечує візуальний огляд мережі, дозволяючи вам побачити всі пристрої в мережі, їх статус підключення і рівень сигналу, а також визначати, яку частину пропускної здатності вони використовують в певний час. Він також дозволяє створювати персоналізовані ідентифікуються імена, щоб можна було визначати ваші підключені пристрої.

ПО з відкритим вихідним кодом

У той час як Linksys WRT1900AC забезпечує неперевершене простоту використання через SMART Wi-Fi відразу з коробки, просунуті користувачі можуть додатково налаштувати маршрутизатор за допомогою вбудоване ПЗ з відкритим вихідним кодом, доступного на сторонніх веб-сайтах. Маршрутизатор розроблений для використання з операційною системою на основі Linux з відкритим вихідним кодом OpenWRT, маршрутизатор пропонує додатковий рівень налаштувань відповідно до потреб користувача.

Покращена безпека для забезпечення надійності підключення

для запобігання несанкціонованого доступу до даних WRT1900AC пропонує Wi-Fi Protected Setup разом з шифруванням WPA2 і брандмауером SPI для забезпечення максимальної безпеки мережі. Батьківський контроль дозволяє обмежити доступ дітей до Інтернету.

Compatible with Windows 7, Windows 8 and Mac

Мінімальні системні вимоги

Для настройки маршрутизатора і доступу до Linksys Smart Wi-Fi WRT1900AC потрібно Internet Explorer 8, Safari 5, Firefox 8 або Google Chrome. Для спільного використання принтера та користувацької документації, потрібно ПК з підтримкою Wi-Fi, який оснащений CD або DVD-приводом, працює на ОС Windows XP SP3, Windows Vista SP1 або новішої версії, Windows 7 або Windows 8; комп'ютер з ОС Mac з підтримкою Wi-Fi і CD або DVD-приводом, який працює на ОС Mac OS X Leopard 10.5.8 або з більш пізньої версії, Snow Leopard 10.6.1 або з більш пізньої версії, Lion 10.7 або з більш пізньої версії, Mountain Lion або з більш пізньої версії.

У комплекті:

Двохдіапазонний гігабітний маршрутизатор Wi-Fi WRT1900AC

4 Антени

Кабель Ethernet

Адаптер

Короткий посібник для початківців

КОМПАКТ-ДИСК з документацією

Двохдіапазонний (2.4 + 5 Ггц)

Два діапазону роботи для поліпшеної пропускної здатності каналу

Технологія формування променя

Фокусування сигналу на пристрої для оптимальної швидкості роботи

порт USB

Додавайте зовнішній пристрій для зберігання інформації або інші пристрої для спільного використання з мережі, через USB 3.0 порт, який в 10-ть раз швидше, ніж 2.0 (до 5 ГГБ/сек)

4-ре Гігабітний порту

Gigabit (10/100/1000) в 10-ть разів швидше, ніж Fast Ethernet

Розширена безпеку

Шифрування WPA/WPA2 і міжмережевий екран SPI для забезпечення безпечного підключення вашої мережі.

Центральний процесор (CPU)

Двоядерний процесор дозволяє працювати на високих швидкостях

Продуктивні антени

Розмістіть антени для оптимальної продуктивності

Внутрішнє ПЗ з відкритим кодом

Розроблено для використання з OpenWRT.

Порт eSATA

Підключення на швидкість до 3 ГГБ/сек. Передача даних по USB 2.0 † (до 480 Мб/сек)

Доставка

Доставка

Доставка здійснюється по всій території України послугами кур'єрської служби "Нова Пошта" за тарифами перевізника


Оплата

Оплата

Безготівковий розрахунок за рахунком-фактурою через будь-яке відділення банку або інтернет-банкінгу (для юр. І фіз. осіб)

Гарантія

Гарантія

Гарантія надається на термін від 2 тижнів до 60 місяців в залежності від сервісної політики виробника